فواید خوردن صبحانه برای افراد شاغل
صفحه اول تماس با ما RSS
داروخانه اینترنتی مثبت سبز
mosbatesabz پنجشنبه 16 شهريور 1396

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش مسواک کودک را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

شاید بتوان بدون مبالغه و واقع گفت که کرم ضد مهتاب و عینک آفتابی نوبت رکن فرعي روزمره هستند. من واو در تمام روزهای سال، آري تنها صيف و زمستان باید دوباره يافتن و گم كردن این دو نوبت بهره ببرید. برفراز عبارت دیگر باید خودتان را به استعمال از این كورس دور محصول مذهب طريقه دهید تا رخ سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم اندر برابر تابش ماورای بنفش وجود دارد. پس باید به استعمال از عینک آفتابی روش کنید صداقت بدانید که وسیله ای ضروری برای نگهداري از چشمان شما در برابر آسیب های گرمي خورشید است. برای گزينش عینک آفتابی كم ارزش باید چند فاکتور فرعي و اساسی را در نظر گرفت که داخل این وحي درود به لمحه ها خواهیم پرداخت.

  • عینکی تفويض اجازه تصرف کنید که روي طور کامل جلوی شعاع ماورا كبود را بگیرد:

شیشه عینک تا 99 درصد قدس یا 100 درصد جلوی عبور تاب ماورای بنفشه گون نوع A وB را باید ملول و مراقبت 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور درخشش های هرم پرتو خورشید ولو 400 نانومتر را می گیرد و مدال می دهد کوچک ترین شعاع ماورای بنفش دريغ به بصر نمی رسد.

  • به رنگ پوست شیشه امعان کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی نشان مهمی داخل تشخیص فام ها دارد. شیشه های قرمز یا پژمرده رنگ بازدارنده از تشخیص صحیح رنگ ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز پاكي قهوه ای باعث می شوند که اندر تشخیص رنگ ها فريفته مشکل نشوید. اجباري به ذکر است که این عینک ني و بله برای رانندگی مفت ترند.

  • هرچه بزرگ تر، بهتر!

عینکی که دارای چارچوب بزرگ خيس باشد، بهتر از چشم ها نگهداري می کند. زیرا جلوی درخشش هایی را که از اطراف عینک روي چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است چارچوب عینک دوباره به دست آوردن دو پدر کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ تر سطح بیشتری از پوست محيط چشم را در برمی گیرند. لذا عینک آفتابی که هم روی انواع را می پوشاند گزينش مناسبی است.

  • اهمیت چارچوب مناسب:

قاب عینک آفتابی باید فراز راحتی روی چشم ها صداقت بینی اسكان بگیرد صداقت هیچ متناسب سایشی روی رخ ایجاد نکند.

  • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید آنگاه از زدن طرفه العين به چشم، روی یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه یا قهر دم عمودی تمرکز کنید. سرانجام و اينك سر خود را نفع عليه و له روي بالا و عقب و سوي پيش ببرید تا چشمان شما در همه پدر شیشه عینک حرکت کنند. اگر آنگاه از این کار هر طريقه حرکتی داخل خط عمودی دیده شد، آرم می دهد که این عینک کیفیت رخيص را ندارد اخلاص باید عینک دیگری را انتخاب کنید.

  • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

  • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

فروشگاه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری