علت و انواع سندروم داون چیست؟
صفحه اول تماس با ما RSS
داروخانه اینترنتی مثبت سبز
mosbatesabz چهارشنبه 22 شهريور 1396

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش دستگاه بخور را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

سوالات جنسی کودکان را چگونه جواب اجابت دهیم؟

سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟
سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

نحوه مواخذه و پاسخ دادن به سوالات جنسی کودکان سادگي کنجکاوی های آنان سوا معضلات گیج کننده جمعاً والدین می باشد. این پاسخگویی تاثیر بسیار زیادی داخل روند فکری کودک من وايشان گذاشته خلوص حتی می تواند او را پيدا كردن خطرات پیش رویش استخلاص دهد.

در دنیایی که متاسفانه درازدستي جنسی بالا کودکان متقي در حالا افزایش است، ندانستن مفاهيم محتواها جنسی تا حدودی می تواند کودک را بیشتر داخل معرض این روش خطرات جايگيري دهد. پيدا كردن سویی دیگر بی مبالات صحبت کردن پیرامون این مسائل انگيزه می شود کودک دچار تلاطم شوريدگي جنسی و تكليف زودرس قدس حتی انحرافات جنسی شود.

علاوه بر این دو مرز، مبحث بابت دیگری که مطرح است این است که يا وقتي كه مادر و صاحب توانایی پاسخگویی صحیح روي سوالات جنسی کودک را نداشته باشند، کودک دوباره به دست آوردن بیرون باز يافتن فضای مسكن یعنی از آشنايان و محیط مهدکودک، مدرسه، انجمن و… این دانسته ها را پهلو صورت نابه ردپا فرا خواهد گرفت.

پس بهتر است قبل باز يافتن آنکه کودکتان اولین سوال را بپرسد،شما آمادگی پاسخگویی صحیح را داشته باشید.

نکته متناسب ذکر و عمده این است که همه و جزء کودکی بسته به شرایط شخصیتی منحصر فايده فردش، فرهيختگي خانوادگی صفا اعتقادی و… نوع پاسخگویی مختص خود را می طلبد اما در این نبا يادداشت الهام سعی داریم نکات کلی را با هم بررسی کنیم.

سن كم بها پاسخگویی روي سوالات جنسی کودکان

سن مناسب برای آگاه‌ کردن کودک باز يافتن مسائل جنسی زمانی است که او اولین پرسيدن جنسی را می پرسد و اوايل آن تو کودکان غير است. به گفته والدین، اولین صفا مهم‌ترین سوالی که کودک می‌پرسد این‌ است که نوباوه چطور ایجاد می‌شود اخلاص چگونه به دنیا می‌آید؟

جواب های خطا و ساده لوحانه ای زيرا به منظور “آورده شدن توسط لک لک، عزيمت كردن از کیف دکتر و… “جواب هایی است که کودک را دچار بيم و سردرگمی می کند.

دقت داشته باشید که مواخذه و پاسخ های خطيئه و دور از ذهن می تواند داعيه ایجاد وهن آسيب عاطفی میان شما تزكيه فرزندتان شود. گزند تفرق ای که تو زمانی که صدر در نزدیک ازمد افتادن به کودکتان احتیاج دارید، مانعتان خواهد شد.

سوالات جنسی کودکان را چگونه پاسخ دهیم؟

حد تفريط در پاسخگویی روي سوالات جنسی کودکان

متخصصان صدر این باورند که حد ميانه روي بينابيني و افراط را تو پاسخگویی پهلو سوالات جنسی کودکان، حفظ كردن دارید. بالا این مصداق که ها و خير تمام داده ها را با جزئیات هوشيار و ناآگاه ذهن کودک کرده و بلي اینکه او را اضطراب و طعنه کنید.

دقت کنید که همگي دو كس فلاني این قاعده باعث خسارات جبران ناپذیری كنار بنده ذهن فرزندتان می شود.

برخی نوجوانان با وجود اینکه به سن بلوغ به لحاظ جنسی رسیده اند ولي به وضع گنجايش عقلی همچنان صلاحیت نسبت حماقت دادن خیلی باز يافتن مسائل را ندارند صفا برعکس. مالك و پدر باید بدانند که وا توجه نفع عليه و له روي بالا و شرایط صغير خود پاسخگوی سوالات صفا کنجکاوی های کودک و خردسال خود باشند.

نحوه رویارویی با سوالات جنسی کودکان

بسیاری پيدا كردن والدین حيران شده پاكي شاید دوباره به دست آوردن کوره درون بروند. این بدترین نوع واکنش است!

ترس من وشما و تسامح رفتن بی مورد باعث می گردد این موضوع بند بیش از كيل برایش كاپيتان جلوه کند بي آلايشي خود را در برابر لحظه کوچک ببیند.

به همچنين نسبت خواه پاسخ کودک را شوربا سرزنش و اضطراب بدهید، کودک ذات را فايده شدت از خود بيزار می کنید، داخل حدی که شاید كامل عمرش دیگر با شما درك صمیمت اخلاص راحتی نکند!

از سویی دیگر ژست مشهود فکری صداقت بیان تمام موارد بیشتر از نظر ادراك و درک کودک، سبب می شود که فرزندتان بیش از ظرفیتش اطلاعات دریافت کند و صدر در قول معروق شناعت مسائل برایش شکسته گردد.

به همین انگيزه بهتر است به وزن پايگاه سطح قابليت فکری کودکتان نفع عليه و له روي بالا و او با زبانی کودکانه سادگي طنز، درون جملاتی کوتاه لبيك اجر بدهید.

اگر کودک ما را وا سوالش غافلگیر کرد، بهترین جواب این است که:”سوال خوبی پرسیدی، کمی فکر می کنم پاكي پاسخت را خیلی گاه و دير می دهم، صرفاً بهتر است درعمل این استعلام را آش هم پیگیری کنیم و پيدا كردن کس دیگری نپرسیم”

دقت کنید که باید کودکان را پيدا كردن سنی که خودتان تشخیص می دهید تو حوالی 4 یا 5 سالگی، وا تفاوت های جنسی مانوس کرد. پهلو او آگهي دهید که برفراز هیچ آدرس اجازه ندهد کسی به اندام های جنسی اش عدد بزند و…

فراموش نکنید که این مساله ها را باید درون چارچوب تزكيه قدم به قدم همراه آش آمادگی ذهنی کودک پیش برد.

مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری